Aktualności

CYKL WEBINARIÓW PT. "PRACA W ERZE MATRIXA - JAK ODNALEŹĆ SIĘ NA WSPÓŁCZESNYM RYNKU PRACY?”

25.09.2023 Kariera Ogólne

Autor: Anna Bogusz

.

Euroguidance Polska zaprasza na Cykl webinariów „Praca w erze matrixa - jak odnaleźć się na współczesnym rynku pracy?”


Wydarzenie składa się z pięciu interaktywnych spotkań online, które zapewnią uczestnikom niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do odnalezienia się na współczesnym rynku pracy. Webinaria poprowadzą Ambasadorzy Europass & Euroguidance Polska.

.

Poniżej znajdują się opisy poszczególnych webinariów:

idea-gc755beec9_1280.png Kompetencje przyszłości vs. kompetencje uczniów a potrzeby współczesnego rynku pracy

(02.10.2023, godzina 17.00)

Opis: Webinarium będzie się skupiało na analizie kompetencji przyszłości w porównaniu do kompetencji młodzieży uczęszczającej do szkół średnich z perspektywy pracodawców. W trakcie webinarium omówimy, jakie umiejętności i zdolności są obecnie najbardziej pożądane przez pracodawców oraz jakie braki i niedopasowania w kompetencjach młodych pracowników są dostrzegane przez rynek pracy. Webinarium ma na celu przedstawienie kompleksowego obrazu potrzeb współczesnego rynku pracy i skonfrontowanie go z aktualnie kształtowanymi kompetencjami uczniów.

LINK DO REJESTRACJI

idea-gc755beec9_1280.png Networking - budowanie sieci kontaktów zawodowych

(05.10.2023, godzina 15.00)

Opis: Telefon do znajomego po radę? A może list polecający, byłby pomocny? To pytania pojawiające się, gdy potrzebujemy wsparcia w rozwoju kariery, w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Aby znaleźć na nie odpowiedzi warto zainwestować wysiłki w budowanie sieci kontaktów zawodowych. Podczas spotkania zostanie przedstawiony networking w życiu zawodowym, dobre praktyki oraz korzyści z jego stosowania.

LINK DO REJESTRACJI

idea-gc755beec9_1280.png Odetchnij, zregeneruj się, nie wypalaj się: relaksacyjne strategie na co dzień

(09.10.2023, godzina 16.00)

Opis: Celem webinarium jest zgłębienie różnych technik relaksacyjnych, które pomagają skuteczniej zarządzać stresem, złagodzić napięcie, poprawić koncentrację i zwiększyć produktywność. Przedstawiony zostanie proces wypalenia zawodowego - jakie są jego etapu rozwoju zaczynając od pokazania tych pierwszych sygnałów. W ramach webinarium porozmawiamy o tym, jak wprowadzać zdrowe nawyki, które przeciwdziałają wypaleniu zawodowemu.

LINK DO REJESTRACJI

idea-gc755beec9_1280.png Prognozowanie zmian na rynku pracy – scenariusze przyszłości

(16.10.2023, godzina 15.00)

Opis: Znajomość trendów na rynku pracy oraz prognozowanych kierunków zmian jest kluczowym elementem w pracy doradcy zawodowego. Pozwala na zwiększenie skuteczności usług doradczych, szczególnie nakierowanych na przyszłość – wyboru zawodu, czy kierunku dalszej edukacji. Dynamika zmian rynkowych powoduje konieczność odejścia od linearnego postrzegania przyszłości, na rzecz podejścia scenariuszowego. W trakcie webinarium przybliżymy tę koncepcję oraz zaprezentujemy dostępne scenariusze.

LINK DO REJESTRACJI

idea-gc755beec9_1280.png Nowe sposoby przyciągania Talentów do organizacji - globalne case studies

(24.10.2023, godzina 17.00)

Opis: Webinarium to wyjątkowa okazja do zapoznania się z inspiracjami i najciekawszymi projektami z całego świata, które mają na celu przyciągnięcie i zatrzymanie najbardziej wartościowych pracowników w organizacji. Uczestnicy będą mieli okazję poznać konkretne case study, które zmieniają tradycyjne podejście do budowania wizerunku pracodawcy oraz przyciągania kandydatów. Prezentowane przykłady pomogą uczestnikom zdobyć nowe spojrzenie na procesy rekrutacyjne i strategie związane z budowaniem silnego zespołu w organizacji.

LINK DO REJESTRACJI


ℹ️Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce oraz o naszej polityce prywatności. 

Czytaj więcej