Oferty pracy

Oferta pracy nr 01/2023: Majster/Inżynier budowy

25.01.2023

Autor: Anna Bogusz

Stanowisko: Majster/Inżynier budowy

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych SA O/Międzyrzec Podlaski

Adres firmy: 21-560 Międzyrzec Podlaski, ul. Radzyńska 11

e-mail: sekretariat.miedzyrzec@prd.pl

Telefon: 83 371 78 69

Strona www: -

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail: secretariat.miedyrzec@prd.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: okolice Międzyrzeca Podlaskiego

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny

Proponowane wynagrodzenie brutto: atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia

Zakres obowiązków: nadzór nad wykonywanymi pracami, kontrola przebiegu prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, współpraca z kierownictwem, raportowanie prac

KANDYDAT/KA:

Wiek: do 40 lat

Wymagane wykształcenie: średnie, licencjackie , wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: mile widziane doświadczenie na budowie, dobra organizacja czasu pracy, kultura osobista, prawo jazdy kat. B

Wymagany staż pracy: brak

Uwagi: Praca od zaraz

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej