Oferty pracy

Oferta pracy nr 02/2023: Specjalista do spraw sprzedaży

25.01.2023

Autor: Anna Bogusz

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Nazwa firmy: Biuro Tłumaczeń LingConnect

Adres firmy: 53-125 Wrocław, Al. Kasztanowa 3A

Telefon: 606 502 350

Strona www: www.lingconnect.pl

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail: praca@lingconnect.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: praca zdalna

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Rodzaj umowy: do uzgodnienia

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami: udzielanie informacji o cenach i usługach, reagowanie na potrzeby klientów, doradztwo oraz dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta
  • Pozyskiwanie nowych klientów ze zdefiniowanych grup docelowych
  • Rozwój współpracy z klientami
  • Ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Ścisła współpraca z działem realizacji tłumaczeń

Oferujemy:

  • Pracę w trybie home office
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia merytoryczne przygotowujące do samodzielnej pracy
  • Trakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników

KANDYDAT/KA:

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i obowiązkowość
  • Wysoka kultura osobista i standardy etyczne
  • Motywacja do samorozwoju, zorientowanie na rezultaty
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym

Uwagi: CV prosimy przesłać na adres praca@lingconnect.pl w temacie maila wpisując SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej