Oferty pracy

Oferta pracy nr 05/2023: Pracownik biurowy

07.02.2023

Autor: Anna Bogusz

Stanowisko: Pracownik biurowy

Nazwa firmy: Urząd ds. Cudzoziemców

Adres firmy: ul. Koszykowa 16, 00-564 Warszawa

Telefon: 47 721 76 75

e-mail: wz.dpu@udsc.gov.pl

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail: telefoniczna (606 908 918) lub mailowa: katarzyna.magnussen@udsc.gov.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: ul. Dokudowska 19, Biała Podlaska (dla chętnych może być też w siedzibie w Warszawie: ul. Taborowa 33, Warszawa)

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: zlecenie

Wymiar czasu pracy: 60-160 h/ miesięcznie

Proponowane wynagrodzenie brutto: 23 zł/h

Zakres obowiązków: prace kancelaryjno-biurowe, czynności pomocnicze przy prowadzeniu postępowań o udzielenie ochrony na terytorium RP, tłumaczenia ustne i pisemne

Uwagi: elastyczny czas pracy

KANDYDAT/KA:

Wiek: bez ograniczeń

Wymagane wykształcenie: średnie, licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, dobra znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego

Dodatkowe predyspozycje: komunikatywność, doświadczenie w pracy/kontaktach z cudzoziemcami

Wymagany staż pracy: nie wymagany

Uwagi: bezpośredni kontakt z cudzoziemcami

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej