Oferty pracy

Oferta pracy nr 11/2023: Inżynier

10.03.2023

Autor: Anna Siedlecka

Oferta pracy nr 11/2023

Stanowisko: Inżynier (student)- dział drogowy

Nazwa firmy : Polaqua Sp. z o.o.

Adres firmy: 05-500 Piaseczno, Wólka Kozodawska, Dworska 1

Telefon: 519 041 624

e-mail: mpolak@polaqua.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Monika Polak

Oczekiwana forma kontaktu: telefon/email

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: 3-5 dni w tygodniu

Proponowane wynagrodzenie brutto: do ustalenia na rozmowie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów dotyczących sprzedaży robót;
  • Wprowadzanie danych do excela
  • Pomoc w innych zadaniach administracyjnych
  • Udział w procesie rozliczania i przygotowania dokumentacji odbioru robót
  • Wsparcie kierownika robót

Uwagi: -

KANDYDAT/KA:

Wiek: student/absolwent

Wymagane wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w obszarze budownictwa drogowego

Wymagany staż pracy: bez doświadczenia

Uwagi: Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv, klikając w poniższy link:

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej