Oferty pracy

Oferta pracy nr 16/2023 : Instruktor zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci

07.06.2023

Autor: Anna Siedlecka

Nazwa firmy : Niepubliczna Placówka Pozaszkolna PAARO

Adres firmy: 15-620 Białystok, ul. Elewatorska 7B

Telefon: 575 795 100

e-mail: praca@paaro.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Barbara Kołaczyk

Oczekiwana forma kontaktu: mailowy na adres praca@paaro.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Lublin i okolice

Liczba oferowanych miejsc pracy: 5

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: pełen etat/ pół etatu/ do uzgodnienia

Proponowane wynagrodzenie brutto: 3000 – 5000 zł brutto

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć taneczno- rozwojowych dla dzieci, kontakt z rodzicami i placówkami oświatowymi

Uwagi: firma pokrywa koszty szkoleń i kursów

KANDYDAT/KA:

Wiek: 19-30

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: Osoby posiadające doświadczenie taneczne jako instruktor/animator lub uczestnik kursów tanecznych; Wykształcenie kierunkowe pedagogiczne, nie jest konieczne, ale byłoby bardzo dużym atutem; Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe predyspozycje: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Uwagi: -

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej