Oferty pracy

Oferta pracy nr 23/2023 : Fizjoterapeuta

09.11.2023

Autor: Anna Siedlecka

Nazwa firmy : IPF Medical, 61-823 Poznań, ul. Piekary 7

Telefon: 503 090 703

e-mail: katarzyna.khoury@ipfmedical.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Katarzyna Khoury

Oczekiwana forma kontaktu: Tel: mail/telefon

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Francja – Szpital (teren całej Francji)

Liczba oferowanych miejsc pracy: bez limitu

Rodzaj umowy: umowa na czas nieokreślony

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: od 2650 euro brutto/msc do 3100 euro brutto/msc.

Zakres obowiązków: rehabilitacja pacjentów w zależności od specjalizacji danego Szpitala/Oddziału (np. ortopedia, neurologia, geriatria itp.)

Uwagi: Umowa o pracę bezpośrednio z francuskim pracodawcą (nie pobieramy prowizji od wynagrodzenia)

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii + minimum 1470 godzin praktyk lub doświadczenie zawodowe

Wymagany staż pracy: -

Uwagi: Bezpłatnie przygotowujemy kandydatów do wyjazdu (nostryfikacja dyplomu + tłumaczenia dokumentów + kurs j. francuskiego) w zamian za 10-cio miesięczny wyjazd.

flagi.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "Uczelnia dostępna dla wszystkich, numer POWR 03.0500-00-A050/20

O projekcie

Czytaj więcej